Chladiace systémy pre domácnosti

Chladiace systémy sa používajú na chladenie vnútorného obytného prostredia. Ich hlavným účelom je poskytnúť pohodlné a príjemné prostredie v horúcich letných mesiacoch.

Medzi tieto systémy patria klimatizačné a chladiace jednotky a rekuperačné systémy.

Tieto systémy znižujú teplotu vzduchu, odstraňujú nadmernú vlhkosť, zabezpečujú cirkuláciu čerstvého vzduchu a odstraňujú choroboplodné zárodky baktérií, vírusov a plesní z ovzdušia.

V oblastí klimatizácie sa do popredia dostáva WindFree systém. Wind chladenie udržiava príjemnú mikroklímu bez nepríjemného pocitu studeného prievanu. Chladný vzduch sa jemne rozptyľuje cez mikro otvory v prednom paneli nástennej jednotky alebo cez lamelu kazetovej jednotky.

Vďaka mobilnej aplikácii SmartThings získate pri používaní klimatizácie ten najvyšší komfort a možnosť monitorovať klimatizáciu pomocou smartphonu.

Ak potrebujete pomôcť s výberom klimatizačného, chladiaceho či rekuperačného systému, neváhajte a kontaktujte nás. Radi s Vami prekonzultujeme najefektívnejší a najvhodnejší chladiaci systém či už pre Váš obytný alebo pracovný priestor.

Návrh

Odborný návrh riešenia chladiaceho systému je zásadný pre jeho efektivitu a účinnosť. Pri návrhu je dôležité zvážiť veľkosť miestnosti, energetickú účinnosť, hlučnosť, inštaláciu a údržbu. Klimatizácia by mala byť dimenzovaná na chladenie konkrétnej miestnosti tak, aby dosiahla optimálnu teplotu a pohodlie. Naším cieľom je navrhovať moderné a energeticky úsporné riešenia chladenia s ohľadom na technický priestor miestnosti a jej obyvateľov.

Realizácia

Realizácia chladiaceho systému pozostáva z inštalácie vnútornej a vonkajšej jednotky. Vnútorná jednotka je nainštalovaná v miestnosti a vonkajšia mimo budovy (na streche, alebo stene). Pri realizácií chladiaceho systému je dôležité spolupracovať so skúsenými odborníkmi, ktorí dodržujú inštrukcie výrobcu. Naším cieľom je, aby nami dodávané produkty a služby boli vykonané vždy v najvyššej kvalite a odovzdané v dohodnutých termínoch.

Servis

Servis klimatizácie zahŕňa pravidelnú údržbu, kontrolu a prípadné opravy klimatizačného systému. Cieľom servisu je zabezpečiť, aby klimatizácia správne fungovala, dosahovala optimálne výkony a mala dlhú životnosť. Odporúča sa vykonávať pravidelný servis klimatizácie minimálne raz za rok. Tento proces by mal byť zverený kvalifikovanému odborníkovi, ktorý má skúsenosti s konkrétnym typom systému, ktorý máte nainštalovaný.

Možnosti chladenia

Wind Free klimatizácia
Ide o tzv. bezprievanovú klimatizáciu, ktorá udržiava príjemnú mikroklímu bez nepríjemného pocitu studeného prievanu. Chladný vzduch sa jemne rozptyľuje cez mikro otvory v prednom paneli nástennej jednotky alebo cez lamelu kazetovej jednotky.
rozbaliť
Multi Split klimatizácia
Multi Split systém klimatizácie pozostáva z jednej vonkajšej jednotky v kombinácii s dvoma až piatimi vnútornými jednotkami. Tento systém je vhodný pre viacero miestností v ktorých sa vyžaduje individuálna regulácia teploty v rovnakom režime.
rozbaliť
Kazetová klimatizácia
Kazetová klimatizácia má svoje „telo jednotky“ ukryté v medzistrope. Vzduch je vyfukovaný do štyroch smerov čím je dosiahnutá rovnomerná teplota a distribúcia vzduchu po celej ploche miestnosti.
rozbaliť
Parapetná klimatizácia
Parapetná klimatizácia dokáže miestnosť príjemne vychladiť ale aj zohriať. Má elegantný a zaoblený tvar, preto dokonale splynie s interiérom.
rozbaliť
Nástenná klimatizácia
Nástenná klimatizácia je moderným a efektívnym spôsobom, ako vytvoriť v domácnosti príjemnú pocitovú atmosféru počas letných aj zimných mesiacov. Jej výhodou je veľmi nízka hlučnosť, široká škála funkcií a ovládanie pomocou WiFi.
rozbaliť

Kúrenie a chladenie pre celé Slovensko

"Objavte revolučné riešenia pre moderné kúrenie a chladenie. Získajte komfort, úspory a udržateľnosť v jednom balení. Skúste novú éru pohodlia už dnes!"

Naše benefity

KlimaTherm-Benefit-dotaciaAsset 1
Štátna dotácia
Pomôžeme vám s celým procesom vybavenia štátnej dotácie, či už ide o súkromný, alebo verený sektor.
KlimaTherm-Benefit-poradenstvoAsset 2
Odborné poradenstvo
Sme zodpovedný, silný a skúsený partner, ktorý vám v oblasti vykurovania, chladenia či rekuperácie ochotne poradí.
KlimaTherm-Benefit-cenaAsset 3
Cenová kalkulácia
Podľa zadaných požiadaviek vám vypracujeme individuálnu cenovú kalkuláciu. Dohodnutú cenu nenavyšujeme.
KlimaTherm-Benefit-dodanieAsset 4
Dodanie materiálu
Dodávame vám materiál a zariadenie od overených a renomovaných výrobcov, ktorých zárukou je kvalita, spoľahlivosť a efektívnosť.
KlimaTherm-Benefit-klucAsset 5
Realizácia na kľúč
Zabezpečíme vám bezpečnú a odbornú inštaláciu vykurovacieho, chladiaceho či rekuperačného systému so skúsenými odborníkmi v dohodnutých termínoch.
KlimaTherm-Benefit-klucAsset 7
Servis
O svojich zákazníkov sa staráme. Poskytujeme kompletný záručný a pozáručný servis pre nami nainštalované zariadenia.

Kontaktný formulár

Máte otázky alebo potrebujete naše služby? Neváhajte a kontaktujte nás.

* Pre odoslanie je povinné vyplniť označené pole.