Vykurovanie – chladenie komerčné objekty

Komerčné objekty sú špecifickou oblasťou pri riešení zdroja energie na vykurovanie, prípravu teplej úžitkovej vody, chladenia či rekuperáciu.

Spoločnosť Klima – Therm Prešov, s.r.o. rieši požiadavky aj investorov bytových domov, administratívnych budov, firiem, hotelov, predajni, nákupných centier, škôl, skladov či iných veľkých objektoch.

Týmto komerčným objektom vie zabezpečiť vykurovanie, ohrev teplej úžitkovej vody, chladenie a rekuperáciu s použitím moderných technológií, ktoré sa vyznačujú maximálnou úsporou energií v prevádzkach a vysoko efektívnym chladením.

Ide o tepelné čerpadlá, plynové kotly, solárne panely, klimatizácie či rekuperácie.

Preto ak uvažujete o vykurovaní alebo chladení svojho objektu, neváhajte a kontaktujte nás. Radi s vami prekonzultujeme najefektívnejší a najvhodnejší systém pre Váš objekt.

Návrh

Odborný návrh riešenia vykurovacieho a chladiaceho systému je zásadný pre jeho efektivitu a účinnosť. Pri návrhu je dôležité zvážiť veľkosť miestností, hlučnosť , inštaláciu a údržbu. Naším cieľom je navrhovať moderné a energetický úsporné riešenia vykurovacieho a chladiaceho systému s ohľadom na technický priestor miestnosti.

Realizácia

Realizácia vykurovacieho alebo chladiaceho systému je proces, pri ktorom je dôležité spolupracovať s kvalifikovanými odborníkmi. Naším cieľom je, aby nami dodávané produkty a služby boli vykonané vždy v najvyššej kvalite a odovzdané v dohodnutých termínoch.

Servis

Servis vykurovacieho ale aj chladiaceho systému zahŕňa pravidelnú údržbu zariadení. Cieľom servisu je zabezpečiť, aby daný systém správne fungoval a dosahoval optimálne výkony. Odporúča sa vykonávať pravidelný servis minimálne raz za rok.

Možnosti kúrenia a chladenia pre komerčné objekty

Solárne kolektory
Solárne kolektory sú zariadenia, ktoré umožňujú premenu slnečnej energie na teplo alebo na ohrev teplej úžitkovej vody.
rozbaliť
Plynový kondenzačný kotol
Vitocrossal 300 je prémiovým produktom medzi stacionárnymi plynovými kondenzačnými kotlami, kde výnimočná účinnosť kotla šetrí náklady na vykurovanie a zároveň minimalizuje emisie.
rozbaliť
Vzduchové tepelné čerpadlo
Vysoko účinné vzduchové tepelné čerpadlo spĺňa požiadavky na pohodlné zásobovanie teplom kancelárií alebo komerčných budov. Aj pri vonkajších teplotách do -20 C dosahuje táto jednotka prietokovú teplotu až 44 C.
rozbaliť
Commercial klimatizácie
Profesionálne klimatizácie pre obchody, kancelárie, banky, hotely, bytové domy, športové haly a ďalšie priestranné objekty s dôrazom na vysokú účinnosť a minimalizáciu nákladov.
rozbaliť
Residental klimatizácie
Klimatizácie Residental sú určené pre byty, hotely a menšie kancelárie, novostavby a rekonštruované objekty. Sú malé, tiché a spoľahlivé.
rozbaliť
Vzduchotechnika
Profesionálne odvetrávacie jednotky pre efektívnu ventiláciu kancelárií a priemyselných objektov.
rozbaliť
XRV Multi System
Profesionálne klimatizácie pre kancelárske budovy, hotely a nákupné centrá o výkone 15 – 180 kW s možnosťou navyšovania výkonu a pripojenia takmer neobmedzeného počtu vnútorných jednotiek.
rozbaliť

Kúrenie a chladenie pre celé Slovensko

"Objavte revolučné riešenia pre moderné kúrenie a chladenie. Získajte komfort, úspory a udržateľnosť v jednom balení. Skúste novú éru pohodlia už dnes!"
KlimaTherm-Benefit-dotaciaAsset 1
Štátna dotácia
Pomôžeme vám s celým procesom vybavenia štátnej dotácie, či už ide o súkromný alebo verejný sektor.
KlimaTherm-Benefit-poradenstvoAsset 2
Odborné poradenstvo
Sme zodpovedný, silný a skúsený partner, ktorý vám v oblasti vykurovania, chladenia či rekuperácie ochotne poradí.
KlimaTherm-Benefit-cenaAsset 3
Cenová kalkulácia
Podľa zadaných požiadaviek vám vypracujeme individuálnu cenovú kalkuláciu. Dohodnutú cenu nenavyšujeme.
KlimaTherm-Benefit-dodanieAsset 4
Dodanie materiálu
Dodávame vám materiál a zariadenie od overených a renomovaných výrobcov, ktorých zárukou je kvalita, spoľahlivosť a efektívnosť.
KlimaTherm-Benefit-klucAsset 5
Realizácia na kľúč
Zabezpečíme vám bezpečnú a odbornú inštaláciu vykurovacieho, chladiaceho či rekuperačného systému so skúsenými odborníkmi v dohodnutých termínoch.
KlimaTherm-Benefit-klucAsset 7
Servis
O svojich zákazníkov sa staráme. Poskytujeme kompletný záručný a pozáručný servis pre nami nainštalované zariadenia.

Kontaktný formulár

Máte otázky alebo potrebujete poradiť? Neváhajte a kontaktujte nás.

* Pre odoslanie je povinné vyplniť označené pole.