Wind Free klimatizácia

Ide o tzv. bezprievanovú klimatizáciu, ktorá udržiava príjemnú mikroklímu bez nepríjemného pocitu studeného prievanu. Chladný vzduch sa jemne rozptyľuje cez mikro otvory v prednom paneli nástennej jednotky alebo cez lamelu kazetovej jednotky.

Multi Split klimatizácia

Multi Split systém klimatizácie pozostáva z jednej vonkajšej jednotky v kombinácii s dvoma až piatimi vnútornými jednotkami. Tento systém je vhodný pre viacero miestností v ktorých sa vyžaduje individuálna regulácia teploty v rovnakom režime.

Kazetová klimatizácia

Kazetová klimatizácia má svoje „telo jednotky“ ukryté v medzistrope. Vzduch je vyfukovaný do štyroch smerov čím je dosiahnutá rovnomerná teplota a distribúcia vzduchu po celej ploche miestnosti.

Parapetná klimatizácia

Parapetná klimatizácia dokáže miestnosť príjemne vychladiť ale aj zohriať. Má elegantný a zaoblený tvar, preto dokonale splynie s interiérom.

Nástenná klimatizácia

Nástenná klimatizácia je moderným a efektívnym spôsobom, ako vytvoriť v domácnosti príjemnú pocitovú atmosféru počas letných aj zimných mesiacov. Jej výhodou je veľmi nízka hlučnosť, široká škála funkcií a ovládanie pomocou WiFi.